O nas

North Consulting

North Consulting to firma doradcza i szkoleniowa, która oferuje szerokie spektrum usług dla polskich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Naszym celem jest doradztwo polskim obywatelom i przedsiębiorcom w kwestiach związanych z pracą, pobytem i działalnością na terenie Skandynawii.

Państwa skandynawskie stały się atrakcyjnym miejscem pracy dla polskich obywateli oraz rynkiem ekspansji dla polskich przedsiębiorstw. Konsekwencją tego faktu jest zapotrzebowanie na rzetelne usługi doradcze i szkoleniowe związane z funkcjonowaniem w nowym kraju, gdzie często brak znajomości miejscowego prawa, rynku i języka jest barierą dla rozwoju i odniesienia sukcesu.

Polskim firmom pomagamy w wejściu na nowy rynek, opracowujemy strategię działania, a następnie wspieramy w jej realizacji. Pozyskujemy partnerów biznesowych oraz znajdujemy najlepsze usługi i rozwiązania dostępne na rynku. Prowadzimy także szkolenia, które są niezbędne dla pracowników mających podjąć pracę lub brać udział w wykonaniu projektu w jednym z krajów skandynawskich.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży doradczej i szkoleniowej możemy zapewnić pełen profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.                      Szkolenia hot work prowadzimy od 2005 roku, mamy za sobą setki odbytych szkoleń i tysiące zadowolonych kursantów.

Zapraszamy do współpracy!